Fotograf 27.8.2016 Ceske Budejovice, Trebon

Shanim svatebnihi fotografa za rozumnou cenu max na 8 hodin, poradite? Svatbu budeme mit v Treboni.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@margaritt Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nyní akce na svatby v roce 2016: 10 hodin focení 7500Kč (v ceně je zahrnuta doprava ve středních a jižních Čechách) Pokud Vás zaujala má ukázka, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by vás styl mého focení zaujal, dovolil jsem si zaslat bližší info do soukromé zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám také nabídla své služby. Mou předností je rychlost, nenarušování obřadu a nevyumělkované fotografie :) Budu ráda, navštívíte-li můj web a profil, kde naleznete orientační ceník a ukázkové fotografie. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby, volný termín mám, jsem přímo z Českých Budějovic, více z mojí práce naleznete na webu. přeji pěkný den Pavel Černý anofoto
Odpovědět
Profilova fotka
@margaritt Dobrý den, termín volný! Budu hned vedle vás v Lomnici nad Lužnicí! Ráda se s vámi domluvím. Pokud vás zaujmou moje fotografie u mě na webu či na blogu, budu ráda pokud se ozvete. V květnu fotím také svatbu v Třeboni, můžeme se potkat :-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?