Fotograf 26.8.2016

Hledáme šikovného fotografa, který by nafotil naší svatbu od příprav až po zábavu.Pripravy budou probíhat kousek od Kolína, obřad v HK a hostina v Přelouči :) Děkujeme za případné nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rád vyfotím. Posílám SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám ještě volný termín. Rád Vám zachytím Váš velký den. budu rád, když se podíváte na mé webové profily a galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 26/8 2016 mám volný. Mé portfolio naleznete v odkazu pod tímto příspěvkem, případně zde na beremese. Jsem od Hradce Králové a do Přelouče jezdím na ryby :) , dá se tam nádherně fotit u řeky - viz též má galerie na Facebooku. :) S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat i na mojí prezentaci na stránkách zde pod tímto příspěvkem, nebo zde v profilu na beremese. Termín mám neobsazený. Pokud vás styl práce zaujme, rád se s vámi setkám na nezávazné předsvatební schůzce. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů, aby to při obřadu nebyl takový shoking. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2lidé) a automat na focení svatebních hostů s rychlým tiskem fotobot. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Do Hradce to mám kousek a termín mám zatím volný. Do zpráv Vám pošlu podrobné informace. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád zachytím vaší svatbu. Posílám soukromou zprávu s více informacemi. Hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na VŠ ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Vzpomínka je pak ale trvalejší. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mých stránkách. Video představuje, jakým způsobem album sestavuji, jak jsou fotografie v albu rozloženy, jejich rytmus atd. Pro svou první komerční sezónu 2017 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. S úctou BcA.Tomáš Chadim
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky! Fotografa už máme domluveného ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Více info na webu a FB Hodně štěstí...Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?