Fotograf - 26.5.2018 - Český ráj

Dobrý den, hledám touto cestou fotografa či fotografku na naší svatbu. Máme odpolední obřad od 14.30, který se bude konat venku v areálu kempu v Kněžnici. Máme představu kolem 3h focení - obřad, fotky s manželem a skupinové foto. Nemáte někdo nějaký nápad? Hezký den všem a děkuji za odpovědi :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je u takto dlouhé svatby 1500 kč za hodinu fotografování a doprava zdarma. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
@mispulina123 Dobrý večer, já bych měl nápad. Váš svatební den nafotím tak, že se k fotografiím budete opravdu rádi vracet. Prohlédněte jestli Vás osloví můj styl focení a můžeme se domluvit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda přijedu vyfotit vaši svatbu. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak, cena se odvíjí od toho, co požadujete. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit váš svatební příběh. S přáním pěkného dne Petra Jansová-svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Do Českého ráje to máme kousek. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?