Fotograf, 23.5.2020, Kyjov

Dobry den, prosim o nabidku sluzeb, foceni celodenni, predpoklad je zatim 10-12 hodin. Fotky se mi libi romanticke, dale nejake originalni s napadem a take ocenuji nejake fotky "vtipne". Krome foceni behem dne mam zajem i o fotky nekde mimo areal s manzelem ("aranzovane"). Prosim o nabidku i s cenou. Predstava je 8-12000Kč. Prosim nabidky nad 15 tisic ani nezasilat. Poptavam take kameramana, pokud byste s nekym spolupracovali. Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám volný, přijela bych z Hodonína. Budu ráda, když mrknete na mé webovky a v případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a určitě bych mohl splňovat Vaše požadavky. Ceny balíčků mám od 7000 do 12000 kč. Můžete mrknout na můj web nebo na fb Jindřich Zetík, kde mám více fotek. Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám SZ s nabídkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda nafotím Vaši svatbu. Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
Dobrý večer termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu (třeba i s kameramanem) a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatebním termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu být k dispozici. Děkuji, hezký den S pozdravem RobinPuškáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme cca 5 min. Klip. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Kyjova a termín mám volný, posílám SZ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Mohu doporucit i kolegu kameramana, se kterym jsme sehrana dvojka. Hezky den :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@fascialka Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Dekuji za nabidky. Jiz jsem si vybrala a mam rezervovano, na zpravy vsech individualne odpovidat tedy jiz z casovych duvodu nebudu. Dekuji za pochopeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a rád vaší svatbu nafotím. Do rozpočtu se vejdu. Další Info a ceník na webu. Vše co píšete na svatbách samozřejmě fotím.
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Dobrý den, i když už máte vybráno, dovolil bych si nabídnout své služby i jiným návštěvníkům. Třeba i někdo jiný hledá fotografa na tento termín, který mám prozatím volný. Veškeré informace, vč. ukázek mé tvorby, naleznete na mém profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatebné přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Piste si sem klidne dal, ale fotografove, co jen nepisou bezmyslenkovite nabídky na vsechy strany prosim, nepiste mi uz do soukromych zprav. Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Katarino! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Moje portfolio www.annakolarikova.com Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! :) Anna
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! Anna
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?