Fotograf 22/8/2015 Plzeň

Hledáme fotografa na naší svatbu 22/8/2015 v Plzni. Má někdo ještě volný termín?😍
Odpovědět
Profilova fotka
Mame:) posleme Vam SZ. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín máme ještě volný :) dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím klidně mrkněte na web. Najdete tam vše důležité - ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy k jednotlivým cenovým balíčkům. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby. ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám zatím volno :-) Více práce celodenních reportáží svateb najdete na webu, včetně ceníku a jiných info. Fotím v páru s manželem. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Plzně a rád bych Vám nabídl mé služby. Moje tvorba je k nalezení u mě na webu, v případě zájmu mě kontaktujte nebo mě můžete navštívit 1.3 v parkhotelu na svatebním veletrhu :) Hezký den Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný mám a moc ráda bych Vám svatební den nafotila. Jsem rodilá Plzeňačka. Mžeme také nafotit předsvatební foto (např. na promítání při hostině) atd. Budu moc ráda, když si vyberete mne :) Za včasné zamluvení termíná a zaplacení zálohy sleva; přibližný ceník mám na webu (ale vše záleží na domluvě) Ke každé svatbě přistupuji samozřejmě individuálně, NERUŠÍM obřad (někteří "fotografové" Vám strkají objektivy až před nos a je vidět, že to novomanželům není příjemné) a čekalo by Vás i několik překvapení, která vždy 100% potěší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Termín mám prozatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno, nabídku zasílám zprávou.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín :) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, volno máme a s cestou nemáme problém, jezdíme po celé republice i do přilehlého zahraničí. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzku bychom nějak domluvili, smlouva je samozřejmostí. Aktuální tvorbu, ceník, termíny, fotobalíčky, všechno najdete na našem facebooku, případně webu. Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?