Fotograf 2.5.2015 Vysočina

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa či fotografku na náš svatební den 2.5.2015. Svatba bude ve Zvoli nedaleko Bystřice nad Pernštejnem. Prosím o zaslání cenových nabídek. Můžete zasílat sem do zpráv nebo na meil mariejarosova92@seznam.cz Děkuji předem za nabídky. PS: Nevěsty z okolí, pokud máte zkušenosti se svatebními fotografy, budu ráda za vaše rady. MJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to od Vás kousek, koukněte se ke mě na web a pokud Vám bude styl vyhovovat můžeme se domluvit. Zdraví, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásím termín volný, více práce naleznete na webu...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych vás pozval k prohlídce mé prezentace a ceníku na stránkách zde pod čarou. Třeba vás zrovna můj styl osloví. V nabídce máme také výhodné balíčky fotograf+kameraman. Pokud chcete uchovat i obraz a zvuk, nelze nedoporučit. Do nového roku vše nejlepší vám přeje Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, cenovou nabídku najdete na mých stránkách, Budu rád, když se ozvete, s pozdravem. René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete se podívat na web, nebo profil zde na beremese.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout své služby. Specifikujte vaše požadavky a já vám sdělím kalkulaci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já mám volno a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme Brelovi z Třebíče....:-)
Odpovědět
Tak to mě mrzí - třeba by Vás má práce zaujala - do Zvole to budu mít od února asi 10 km - okolí Bystřice znám;) Termín mám bohužel obsazen přeji dobrou volbu Kaspy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín máme zatím volný :) veškeré informace ohledně svatebního focení, obsahu fotobalíčků a jejich cen máme uvedeny na webu. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Akutální fotky máme na facebooku, web jsme ještě nestihli aktualizovat. Fotíme ve dvou a na svatby jezdíme po celé republice. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na Fb.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Všem moc děkuji za ochotu. Sešlo se vás opravdu hodně a bylo z čeho vybírat. Nic lehkého to nebylo, ale už teď vím, že nebudeme litovat :) Krásný den všem a mnoho úspěchů v novém roce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mariejarosova92 Přidávám také svou práci a volný termín.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?