Fotograf 19.9.2015 Písek a okolí?

Hledám fotografa, který by nafotil průběh svatby za solidní cenu. Předem děkuji A.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten termín mám zatím volný. Upřesněte Vaše požadavky, délku focení z čehož se odvine cena. Více najdete u mě na webu. S pozdravem, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zářijové termíny máme ještě volné. Na našich webových stránkách naleznete ukázky z našeho svatebního fotografování, ceníky a svatební balíčky. Budeme moc rádi, když na web mrknete. S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@adush2 Hezký den, termín Vaší svatby máme v současnou chvíli volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické, případně i kameramanské, služby. Písek máme nedaleko a cestovné do něj tedy samozřejmě neúčtujeme. Konkrétní cenovou nabídku si dovoluji zaslat do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ceník i další ukázky naleznete na mém webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín zatím volný, kdyby byl zájem :) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, jsme ze Strakonic, tudíž kousíček :-) Budu ráda, pokud se mrknete na web, kde je více práce včetně ceníku. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte něco jiného než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji shlédnout mé portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte jistě již spoustu pěkných nabídek. I já se k nim přidávám. Při rychlém jednání možná sleva, za doporučení taktéž. Cena se odvíjí podle Vašich požadavků, vše je na domluvě. Samozřejmostí je smlouva a překvapení, která vždy novomanželé ocení :-) Fotím převážně v plzeňském/západočeském a jihočeském kraji. Na mé práce se můžete kouknout na mém webu v odkazu. Přeji šťastnou ruku při výběru :-)
Odpovědět
Dobrý den, přidávám svoji nabídku. Podívejte se na můj web a kdyby Vám moje práce a ceny vyhovovaly, pošlu Vám odkaz na fotografie z některého celého svatebního dne pro lepší představu. Do Písku to mám nedaleko, takže v případě celodenního fotografování bych neúčtovala žádné poštovné. Pavla Bártová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Chtěl bych Vám nabídnout své fotografické služby, jako ukázku posílám pár fotek přímo z Písku. Vše včetně cen najdete na mých stránkách. Děkuji Jsem s pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mě do profilu na beremese.cz či na web, kde mám i ceník. V případě, že vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, rád zodpovím jakékoliv dotazy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud se Vám bude naše práce líbit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?