Fotograf 18.8. 2018 Chlumec nad Cidlinou

Profilova fotka
Krásný den, bohužel jsme přišli o naší fotografku která nám měla fotit svatbu a proto hledáme někoho, kdo nám 18.8. 2018 v Chlumci nad Cidlinou nafotí naší svatbu. Budu ráda i za jakékoliv tipy na kameramany. Předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelka92 Dobrý den Michaelo...já přišel o domluvený novomanželský pár /přehazují termín z rodinných důvodů/ a mám tak tenhle krásný termín už 2 dny volny:-(...třeba se Vám bude má práce líbit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Další fotky a info najdete na stánkách.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelka92 Můžu se zeptat jaký byl důvod? Měli jste smlouvu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelka92 Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, my bychom si prosím rádi udělali cestu do Chlumce. :-) Podrobnosti jsem poslala v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Moji práci i další informace najdete na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
@monika_tomas smlouvu jsme neměli, fotografka otěhotněla a v datum naší svatby bude v 8 měsíci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelka92 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, byla bych moc ráda, kdybych Vám mohla vyfotit Vaši svatbu :) Napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?