Menu Forum

Fotograf - 16.8. 2014 - Ostrava a okolí

14. čer 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kac85
Registrovala se 11. června 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kac85
Registrovala se 11. června 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hezký den, najde se šikovný fotograf s tímto volným termínem? Obřad je na 10 hodin. Chtěla bych focení příprav nevěsty, focení obřadu, udělat nějaké pěkné moderní fotky v přírodě a první tanec. Prosím i s cenou. Děkuji emoticon
11. čer 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Více informací naleznete na mém webu kde je i ceník.
12. čer 2014 v 00:11  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Jsem z Prahy, ale ráda dojedu. Pokud budete mít zájem, ozvěte se a můžeme se potkat na Skype a doladit všechny detaily, od kterých se odvíjí i cenaemoticon
12. čer 2014 v 09:00  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

Hezký den,

...taký mám volno. Koukněte prosím na stránky.

Díky

P.S.: Minimálně děláme jinak fotoknihy. Doporučuji kouknoutemoticon
13. čer 2014 v 08:13  •  www.marianmrozek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 16.8.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti. S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
13. čer 2014 v 09:13  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také mám váš termín volný .... emoticon pokud se vám má práce líbí neváhejte mne kontaktovat emoticon hezký den
13. čer 2014 ve 13:56  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

Foto a video - Region Brno
3
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

Foto a video - Region Brno
3
 Dobrý den, mám tento termín volný.emoticon Podívejte na moji cenu na mém webu.;)
14. čer 2014 v 18:27  •  www.martinindruch.freepage.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí