Fotograf 16.7.2016 Vyškov

Dobrý den, hledáme fotografa/fotografku na svatbu 16.7.2016. děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, pokud by Vás moje fotografie zaujaly, ráda dorazím. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@michlicka Hlásíme volno, jsme z Brna a fotíme ve dvou. Mrkněte k nám nebo se za námi stavte na kafe, jestli budete chtít vědět, co jsme zač;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@michlicka Dobrý večer, také mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michlicka Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte ke mě na stránky. Třeba zaujmu :) Bližší infromace zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Kroměříže a termín máme zatím volný. Pokud by Vás naše práce zaujala (více fotek na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. Do Vyškova to mám kousíček. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Rád vám nabízím i své služby. Více najdete na webových stránkách. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prostejova. Fotíme i natáčíme pokud máte zájem. Víc na našem profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly neváhejte mne kontaktovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?