Fotograf 16.6.2018 - Libochovice a okolí

Sháníme fotografa na svatbu 16.6.2018 Mělník + přejezd do Libochovic na zámek.
Odpovědět
Profilova fotka
@helena1910ova Dobrý den. Váš termín mám volný a svatbu Vám mohu nafotit. Další fotky najdete na mém profilu a na webu pod příspěvkem. V případě zájmu mě kontaktujte. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den Robin Puškáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením udělat dokumentaci vašeho svatebního dne. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@helena1910ova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?