Fotograf 16.6.2017 - Zastávka u Brna - za rozumnou cenu...najde se?? :)

Dobrý den, sháníme fotografa na naši svatbu. Rozsah focení cca 7 hodin. Obřad máme až v 13:00 hod. děkuji za nabídky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Přeji příjemné časy příprav. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, z Brna to mám kousíček a termín mám volný. Ukázku mé práce najdete na webu nebo FB, pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. :) Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuku posielam v správe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rádi přidedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@monis1988 Dobrý den, uvedený termín mám volný a Zastávku a její okolí dobře znám. Koukněte se na mé www a pokud vás má práce zaujme, neváhejte mne kontaktovat. Hezký večer Lucie
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
@monis1988 Dobrý den, mám to kousíček, dobře to na Zastávce znám a mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s nabídkou volného termínu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidávám se do zástupu :) S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?