Fotograf 16.6.2017 Prostějov

Dobrý den, hledáme fotografa na výše uvedený termín - svatba bude v Čechách pod Kosířem. Jednalo by se o focení obřadu, skupinové fotografie a fotografie novomanželů. Případné nabídky prosím do SZ. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, pokud byste nakonec měli zájem o celodenní focení, tak můžu být k dispozici. Klidně koukněte na mou práci, kterou mám uvedenou na webu nebo FB. Obojí najdete na mé kartě. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :) Jsem z Olomouce, což je kousek, takže není problém se nezávazně sejít a vše probrat osobně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Brna, takže je kousek. veškeré informace, včetně ceníku najdete na mých stránkách. Pěkný den přeji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud je Vaše výběrové řízení stále otevřeno, hlásím se také. Portfólio, orientační ceník, kontakty i reference naleznete na mých webových stránkách. Jsem z Valašského Meziříčí, do Olomouce jezdím docela často. S pozdravem Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem od Slavkova a termín mám také volný. Pokud se Vám mé fotografie zalíbí, stačí mi napsat :) S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?