Fotograf 14.7.2018 - registrované partnerství, Brno

Profilova fotka
Taak už se nám to taky všechno *ere. :D Kamarád, který nám měl dělat svatební fotky, odjíždí na rok do NL. :( A my tedy potřebujeme nového fotografa. Prosím, je tu nějaký/á fotograf/ka, s volnem v sobotu 14.7. v Brně, pro malou a skromnou svatbu ve společnosti pár nejlepších přátel a dvou nevěst? Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více info na naše webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Dobrý den! Budu moc moc ráda, když vám budete chtít fotky odemně! Napište mi mejl a domluvíme se. Jsem z Brna klidně se můžeme i potkat :) Mějte se hezky, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Sám jsem se letos s partnerem po 13 letech registroval a Váš významný den Vám moc rád vyfotím! Svatby fotím po celé ČR, v celodenním balíčku mám dopravu po celé ČR zdarma. Mou nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Pokud Vás má tvorba zaujme, rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme ma prace, nevahejte se ozvat:) Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. mé portfolio a ceny najdete na webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zvu Vás k návštěvě našeho webu kde si můžete v klidu prostudovat naši nabídku, kterou jsme schopni Vám přizpůsobit a nafotit přesně to po čem toužíte. S pozdravem Michal Studený
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @morrighan Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@morrighan Ahojka, na mé webové presentaci najdete ukázky, ceník a veškeré informace. Další dotazy v případě zájmu ráda zodpovím i na osobní schůzce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
@morrighan Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ctibab Nějak se vám ta "fotografie s profesionální retuší" kácí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vyfotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici, moc by mě takové focení bavilo :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Lipí, u Českých Budějovic. Moje termíny jsou pro vás zatím všechny volné, mohu se vám tedy snadno přizpůsobit. Osobní přístup, přirozené fotografie. Jednoduchost v detailu.Ráda vám pomohu s vaším projektem a uspokojím vaše požadavky. Mohli bychom si případně zatelefonovat, nebo napsat, abychom zjistili, zda spolu můžeme spolupracovat?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?