Fotograf 12.8.2017 Opava/Uhlířov

Profilova fotka
Sháním fotografa či fotografku z Opavy a okolí na focení svatby 12.8. 2017 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojta P. :.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB. Obojí mám uvedeno na kartě. Pokud by se vám práce zalíbila, tak se můžeme domluvit na dalším postupu. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud budete mít zájem napište :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu Váš fotograf. Na webu mám fotky, ceník i blog o tom, jak pracuji. Pokud bych zaujal, kdykoli mě kontaktujte. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Více info na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Z vlastní zkušenosti doporučuji Kateřinu Pruskovou http://www.pruskova.com/gweddings-cz.htm
Odpovědět
My jsme byli moc spokojeni s Michalem Krusberským!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-) Dopravu po ČR máte zdarma, stejně jako předsvatební focení.
Odpovědět
Profilova fotka
@anetalex Dobrý den slečno Nikolo, Váš termín mám volný a v Opavě fotím docela často a rád. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé portfolio. Sice jsem z Brna, ale ráda přijedu a svatbu nafotím. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme své služby. Do Opavy rádi zajdeme a svatbu vám nafotíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak napište. Budu se těšit. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den i ja se pridavam, vice info jsem zaslala do zprav :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Krásný den Markéta Peterková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?