Fotograf 1.9.2018

Dobrý den, sháníme fotografa na 1.9. 2018. Místo Dolní Údolí u Jeseníku. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte zprávu s více informacemi . Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@empatica Miluju focení na horách a pokud je to spojeno se svatbou, nedá se nereagovat. Když zaujme moje práce, moc rád přijedu....jel jsem už mnohem dál :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám ke kolegům se svou nabídkou.:) Termín je stále volný a budu rád, když navštívíte můj web, kde naleznete více fotografií a i další podrobnosti k jednotlivým svatebním balíčkům. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@empatica Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím, v okolí Jeseníku jsem již několikrát měl to štěstí fotit. Ukázky mé práce i ceník naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se, S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@empatica Dobrý den, termín Vaší svatby mám prozatím a rád nafotím Váš velký den. Na Jesenicku a v okolí fotím docela často a rád. Taktéž budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mé stránky, kde naleznete všechny potřebné informace. Přiložené fotografie jsou z Vápenné. Přeji Vám, ať najdete sympatického a empatického fotografa. Příjemné svatební přípravy, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám volný, mrkněte na web, kde mám i ceník. Přema
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?