Fotograf 1.7.2017 Zlín a okolí

Nevíte o nějakém fotografovi, který ale zase není zas nějak šíleně drahý?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Z Kroměříže to mám kousíček. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rad přijedu. Více info na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolujeme si nabídnout sám naše služby. Jsme z Uherského Hradiště tedy do Zlína to daleko nemáme. Na webových stránkách naleznete jak ceník našich služeb tak naše portfolio a další informace. V případě zájmu nás kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Zlín dobře znám, takže ráda přijedu. Na mém webu najdete všechny potřebné informace včetně ukázek.
Odpovědět
Profilova fotka
Rád přijedu 8-) stačí mrknout na stránky. Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@elvy Dobrý den, Váš termín se mi před časem uvolnil. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu na mém profilu, kde naleznete i další informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte prosím na ceník i fotografie na mých stránkách. Pokud Vám padnu do oka, rád se s Vámi sejdu a domluvíme vše potřebné. S pozdravem, Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, posílám sz. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?