Fotograf 1.7.2017

Ahojte, najde se nějaký fotograf který má ještě v tomto termínu volno? Popr nevíte o někom? Svatba se koná na Čeladné. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, více v sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, poslední červencový :)) rád přijedu, mrkněte na stránky a když se vám budu líbit, stačí se ozvat ;) Mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora91 Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde =) Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, posílám nabídku do zprávy :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora91 Dobrý den, uvedený termín mám ještě volný. Jezdím po celé ČR. Více info najdete na mých www a další ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte nabídku ve zprávě. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.  Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu nafotografuji. Veškeré potřebné informace najdete na mém webu, pěkný den :) Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora91 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?