Foto + Video 8.8.2020

10. srp 202040

Ahoj 😊
Hledam foto a video na svatbu 8.8.2020 jedna se jen o obrad a foceni novomanzelu. Za pripadne nabidky dekuji. Pokud by bylo mozne zasilat na email bytbrnosd@seznam.cz byla bych moc rada.
Dekuji.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• @gedzitka_  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    Svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• @gedzitka_  Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více informací jsem Vám zaslal do zprávy 🙂 Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik

• Sponzor fóra
  • Hezký den,
    na foto by se šlo domluvit 🙂

• Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Dokonalé zachycení okamžiků z Vašeho životního dne. Moje fotky jsou tu pro Vás.
    Erik Šponar
    Ústí nad Orlicí
    Portrétní a svatební foto po celé ČR. Svatební balíčky s cenami a bližšími informace mi najdete na mém webu.
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů