Doporučte svatebního kameramana a fotografa z Boleslavi

Profilova fotka
Ahoj holky, nemate nekdo dobrou zkusenost, nebo doporuceni na dobreho (popripade i levneho) fotografa a kameramana z okoli Mladé Boleslavi? Info muzete popr.poslat do IP. Predem moc dekuju... :-D
Odpovědět
je lepší psát zkušenosti sem a ne do IP... ať to tu je pak i pro ostatní budoucí nevěsty...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby jste nekdo vedel tak do me IP take prosim :-) vubec nejak netusim ja koukala na jedny jedine stranky ktere jsem nasla myslim ze to byl nymburk a vubec se me to neuchvatilo. :-S
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
nikdo :-( :-( :-(
Odpovědět
Ahoj holky, mám taky svatbu v okrese MB a ráda bych z kolegiality pomohla. Ale mě sehnala profík fotografku ségra v Praze a natáčet nás bude moje kámoška z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
asi budu muset taky sehnat nekoho v praze jak tak koukam :-|
Odpovědět
já měla štěstí že sestra má spoustu známejch, a fotografka co budu mít je její kámoška. Zkuste ještě juknout na vévévé.lionstudio.cézet. Fotili svatbu mojí kámošky a není to nejhorší. Byla tam fotografka i kameraman.
Odpovědět
Ahoj holky, moc krásné fotky umí paní Hlubučková z MB, před 3 roky fotila svatbu kamarádce a fotky neměly jedinou chybu, udělala jim i krásné fotoalbum. Díky téhle zkušenosti jsme si ji pozvali na svatbu i my:-). Minulý týden jsme s ní měli schůzku a je na ní vidět, že ji focení baví, takže si vás i naaranžuje podle svých představ, aby pak fotky vypadaly trochu "umělecky". Pokud budete chtít telefon, ráda ho napíšu. Natáčet nás bude pan Boubín ze sv. salonu Daniela, zkušenosti nemám (zatím), svatbu máme tuhle sobotu, tak až dostaneme video domů, tak buď doporučím nebo ne.
Odpovědět
Prosím pošli mi do IP její telefoní číslo. Děkuju.
Odpovědět
ahojda můžu poslat kontakt na skvělou fotografku Janu z MB dělá i vizážistku takže tě před focením i namaluje. a kameramana mám taky z Mb sice není profesionál ale natáčel nám už hodně věcí a nechce moc peněz má to jako koníčka.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj. Náhodou jsem se dostala na tyhle stránky. Sice už mám po svatbě, ale sháním v Mladé Boleslavi fotografku která dělá hezké fotky. Jmenuje se Jana Staňková, ale bohužel nemám na ní spojení. Stratila jsem ho. Kdyby jsi Majdulko měla na ni číslo tak mi ho prosím pošli. byla bych ráda kdyby měla i web. Díky
Odpovědět
Alenasvecova77: zeptej se na ni u Staňka u "Dobré rady" v Železné ulici. Měla by tam mít základnu. Známým taky fotila, je celkem dobrá. * * * * * Jinak varuju před paní Kvasničkovou z Palacké ulice. Dělá dost základní chyby např. v pozadí popelnice, dopravní značky trčící někomu z hlavy (když fotila svatbu před úřadem v MB) apod.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?