Dobrý fotograf pro svatbu Duben 2016 - Moravskoslezský kraj (skoro Polsko) :D

Profilova fotka
Jo prosím o tipy na fotografa tady v okolí, mám jen jednu podmínku...musí být dobrý :-D předem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Sice nejsem z okolí, ale není problém přijet. Ceník Vám pošlu do zpráv. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termíny v dubné ještě nějaké volné jsou. Hlasím se a detail zasílám do pošty. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, jsem z Ostravy, pokud by Vás moje tvorba zaujala, mohu přijet :-). U novomanželských portrétů vyznávám především přirozenost a bezprostřední záběry, které uzpusobuji danému páru (jejich povaze a koníčkům) nebo tématu svatby. Občas vyrábím i rekvizity (viz 2. fotka). Také ode mě můžete čekat momentky - děti hrající si na oslavě, povídající si babičky a také pár detailních záběrů. Cenovou nabídku a info Vám ještě pošlu do zprávy :-) Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Sice nejsme z okolí, ale jezdíme kamkoliv, tak jde jen o to, jestli se vám bude líbit naše práce. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, cestuji a fotím po celé české republice a slovensku. Pokud se Vám má tvorba bude líbit, ozvěte se. Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ostravsko a "skoroPolsko" je naše oblíbená destinace. Letos jsme tam fotili několik svateb. V dubnu 2016 máme zatím nějaké termíny volné. Pokud by se Vám naše práce líbila (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, fotil jsem už i v Polsku, od Ostravy je ten kraj celkem blízko. Koukněte na fotky a když se Vám budou líbit, klidně mě kontaktujte. Akorát volné termíny mám 23. a 30. tak třeba se trefíme :-) Hezký den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, klidně mrkněte na mou práci. Pokud by vás zaujala, tak klidně písněte. :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@m0net Dobrý den, i já se hlásím do konkurzu. Budu rád, pokud byste se taky podívala na mé stránky, popř. zdejší profil. Přeji příjemné a úspěšné svatební přípravy. J. Senčák
Odpovědět
taky sháním kvalitního fotografa pro oblast "skoropolska" :D svatba bude 13.8.2016 v petrovicích u karviné, upřednostňuji fotografy, kteří fotí ve dvou (popř. by byli schopní zachytit jak přípravy nevěsty v karviné, tak přípravy ženicha v petrovicích)....díky za všechny nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrých je spousta... ale pak je tu i jeden výborný :))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ráda dojedu..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@m0net @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?