Dobrý den, sháníme šikovného fotografa na svatbu dne 7.7.2018 v okolí Benešova. Děkuji

Dobrý den, sháníme šikovného fotografa na svatbu dne 7.7.2018 v okolí Benešova. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda vám vyfotím vaši krásnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte mi prosím vědět co nejdříve, abychom se setkali a domluvili podrobnosti. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Benešovsku je plno krásných míst, jsem zvědav, které je to Vaše:-), termín mám ještě volný a rád přijedu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám také volný. Díky za nahlédnutí do mého portfolia, v případě zájmu se neváhejte ozvat. ;-) Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Napište :) ráda přijedu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem :) Ukázku mé práce najdete na webových stránkách nebo zde na kartě. Nabídku s ceníkem vám posílám v soukromé zprávě. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování a podle délky mé přítomnosti obdržíte 50-150 upravených fotografií. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách, pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám ještě volný, kdyby má práce zaujala ;-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám ještě Váš svatební termín volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den Ester, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s nabídkou volného termínu ke kolegům. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Kdo vás oddává? Potřebovala bych taky na 7.7. český Šternberk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mám volno, napište mi a domluvíme se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na mém webu. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S přáním pěkného dne Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovoluji připojit se ke kolegům se svou nabídkou.:) Více informací na webu či kartě, budu se těšit.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
píši sz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Moji práci najdete na webu i zde na profilu. Při variantě "celý den" je doprava zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Příjemné a přátelské jednání samozřejmostí. 8-) Ceník a ukázky ze svateb naleznete na našem webu. Krásný den. Lucie Vaňková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?