Dobrý den,sháním fotografa (případně i kameru) na svatební den, který se koná 3.9.2016 na Vsetínsku

Mám zájem o celodenní focení
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Tento termín mam ještě volný, nyní s 10% slevou. Pokud se Vám fotky zalíbí, rád budu Váš fotograf. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také Váš termín zatím volný. Více info Vám zasílám do sz. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@olenka123 Dobrý den, mohu doporučit tvorbu Jana Vlčka (Opavsko/Ostravsko) @deejaywolf84 . Má i zde na beremese profil. Nevím však, zda bude mít ještě termín volný. Tak stejně ještě mohu doporučit Kamila Kubjatka (Opavsko/Ostravsko) @fotografkamilkubjatko nebo Martina Hnátka (Ostrava) @marlinphoto . Každý z nich má svůj osobitý styl a jejich práce mluví za vše. Přeji krásné Velikonoce! S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a případně i šikovného kameramana k ruce. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, píši Vám zprávu :-) Jezdíme po celé ČR, Váš termín máme volný :-) Foto + video (včetně dronu) již od 5500,- :-) Krásný den, Svačinová S.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?