Menu Forum

Dobrý den, sháním fotografa na svatební den, který se koná 18.6.2016 na Novojiínsku :-)

7. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
asigmundova
2
Registrovala se 8. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 2 inzeráty. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Hynčice, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
asigmundova
2
Registrovala se 8. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 2 inzeráty. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Hynčice, Region Nový Jičín
 Děkuji za nadídky.
29. bře v 19:58  •  Svatba byla v červnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
29. bře ve 20:04  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (27 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (27 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
2
 @asigmundova
Dobrý den,
Váš termín mám volný, rád Vaší svatbu nafotím. Cenovou nabídku jsem Vám poslal zprávou.

S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
30. bře v 00:09  •  www.jungwirth-foto.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín mám volný a na svatby cestuji po celé republice i do zahraničí. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se.

Filip
30. bře v 08:52  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, Váš termín se mi před časem uvolnil (je to poslední volná červnová sobota). Budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj profil, popř. i webové stránky. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
30. bře v 09:25  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, podívejte se k nám na profil nebo na naše stránky, rádi Vám svatbu nafotíme emoticon Termín máme volný a jsme velmi flexibilní. Nabídku jsme schopni vytvořit dle Vašich možností a vše je na domluvě emoticon Těšíme se! Rosalie Dančová/grafiweb
7. dub v 15:25  •  www.grafiweb.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “nevkladaj do fóra kontaktné údaje a webové stránky”