Dobrý den, sháním fotografa na svatební den, který se koná 18.6.2016 na Novojiínsku :-)

Děkuji za nadídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@asigmundova Dobrý den, Váš termín mám volný, rád Vaší svatbu nafotím. Cenovou nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na svatby cestuji po celé republice i do zahraničí. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi před časem uvolnil (je to poslední volná červnová sobota). Budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj profil, popř. i webové stránky. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se k nám na profil nebo na naše stránky, rádi Vám svatbu nafotíme :) Termín máme volný a jsme velmi flexibilní. Nabídku jsme schopni vytvořit dle Vašich možností a vše je na domluvě :) Těšíme se! Rosalie Dančová/grafiweb
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?