Dobrý den, hledám fotografa na 10.6 2017, svatba proběhne v Ústí Nad Labem, nabídky?

Svatba proběhne na Panství Velichov v Ústí Nad Labem, dne 10.6 2017
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když budete chtít, jsme Vám k dispozici. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Termín je volný mrkněte na fotky:) Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií a bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Ceník a rozsah služeb najdete na webových stránkách. Budu rád, když se ozvete. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud by vás má práce zaujala, tak klidně písněte. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín také volný, více info na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám moc rád nabídnu vzatím volný termín ;) Přeji krásný den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem na Velichově doma. Případně se ozvěte, budu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Detaily na mém webu... a posílám Vám ještě soukromou zprávu s konkrétní nabídkou. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
@hapetka333 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín mám volný. Nabídku jsem zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Více info najdet na webu a FB. Přeji hodně štěstí Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Mrkněte na moje webové stránky, kde najdete i ceník. S pozdravem, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?