Dobry den, hledam fotografa, ktery ma volny termin 25.6.2016 na foceni v Hranicich na Morave ?

.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout pár fotografií pro představu a bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, rád budu součástí Vašeho svatebního dne. :-) Vámi požadovaný termín mám stále volný. Navštivte mé stránky, kde naleznete obsáhnou galerii svatebních fotografií. Budu se těšit na možnou spolupráci. Mějte pěkný den, s úctou Tomáš Čermák.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi uvolnil, takže je opět k dispozici. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak se můžeme domluvit. Děkuji a jsem s pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Michala Krusberského vřele doporučuji! Po svatbě nás fotil ještě dvakrát - tak moc jsme byli spokojeni :-) Fotky u mě na profilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný a nabízím Vám své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mírka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, letos je to můj smolný (uvolněný) termín, tak ho rád zaplním :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se i na mé fotografie:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den., S pozdravem Petra Jansová svatební fotgrafka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace si dovoluji zaslat do soukromé zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Váš termin mam aktuálne volny. V případě zajmu jsem Vám plne k dispozici. - stačí mne kontaktovat. Krasny zbytek večera a pohodové přípravy S pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno, hlásím se! :) všechno info najdete na profilu a webu, stačí napsat a zavolat a je to :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?