Co když ve svatební den nebude hezky? Kde dělat fotky?

Chci se poradit.. připravujete se na variantu že na svatbu nebude hezky a nebude možnost dělat svatební fotky venku? Doufám že tu to téma někde není, nenašla jsem ho...
Odpovědět
Rozhodně mě to napadlo.. ale zatím jsem to nijak nevyřešila. Problém trochu je, že budem mít fotografa "přespolního", takže nebude mít k dispozici vlastní ateliér... tak nevím, jak to řešit. Jakékoliv tipy taky uvítám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my planujeme svatbu venku, nicmene pokud nebude hezky, tak spolecne fotky udelame az na miste hostiny. Jinak moznost vyuzit atelieru (pokud je fotograrf mistni) neni k zahozeni. A mimochodem kamaradka si s manzelem nechala delat svatbeni fotky (sebe a manzela) az den pred svatbou :) Byli v pohode, odpocati , nevystresovani a moc jim to tam slusi.
Odpovědět
Tak my jsme třeba neměli hezky, téměř celý den poprchávalo, a to byl srpen... Ale nakonec to ani na fotkách nejde moc poznat a jsme s nimi spokojeni ;-) Sice místo focení v přírodě jsme museli vymyslet alternativu focení v zámku, nebo někde tam, kde je to lehce zastřešeno...napadá mne třeba nějaký altán, nebo něco takového.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my taky neměli fotografa s ateliérem a ani moc čas hledat nějaké zastřešené místo. Takže nakonec jsme byli v ateliéru kousek od místa hostiny a máme i pár fotek v přilehlém parku a s rodiči atak jsme se fotili na místě hostiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží na kreativnosti fotografa. Nám teda nakonec přesně pár minut před focením přestalo pršet x-) . Jinak se to dá určitě vyřešit nějakými nápaditými fotkami z interiéru obřadní místnosti. Nebo jsem tu někde viděla album, kde se manželé fotili v podzemních garážích nějakého obchoďáku a fotky byly naprosto dokonalý, netradiční a nápaditý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kocatko, nám celý den lilo a fotky jsme dělali v interiérech zámku a jsou krásné. Určitě si zajistěte variantu kde vás nechají fotit i uvnitř. Protože my bychom venku fotek moc neudělali, protože pršelo strašně štěstí :-D . Nám fotograf nabídl že s námi půjde druhý den, ale to už se tak neušečeš ani nenamaluješ. Tedy já ne :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my máme zamluveného fotografa Bigiho, který dělá krásné fotky i v ošklivém počasí, na těch fotkách to potom není vůbec vidět, že bylo třeba zrovna po dešti a sychravo. Počasí se pokazit může, ale pokud máš šikovného fotografa, dokáže divy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě, my také máme pár fotek z venku, ale pokud opravdu leje, tak si akorát zničíš účes, šaty atd. Kocatko prober to přímo s fotografem ať ti nabídne varianty při dešti.
Odpovědět
My budeme mít fotografa brášku a budeme v kostele, takže v kostele by to problém nebyl... akorát by mi bylo líto že přijdu o ty romantické fotky venku...
Odpovědět
Ahoj holky, tak o tom jsem přemýšlela téměř každý den :-) . Máme svatbu ve Viničním altánu, tak případně budou fotky pod střechou toho altánu. Akorát já bych chtěla fotky v terénu.... Nakonec jsme s přítelem usoudili, že si uděláme exteriérové fotky na svatební cestě. Veškeré oblečení budeme mít své vlastní, tak si ho vezmem na svatební cestu a uděláme si nádherné fotky tam. Pojedeme na Madeiru a jelikož jsme tam byli teď v říjnu, tak už máme i vytipovaná místa ;-) . Bude to určitě krásné a romantické.... Mno, i když s mým neromantickým chlapem.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dobry fotograf udela super fotky za kazdeho pocasi. :-) Atelierove svatebni fotky osobne moc nemusim. :-| Spis bych volila interier zamku, hradu, restaurace, hotelu, knihovnu, ... proste nejake zajimave prostory uvnitr. Jsem ze Zlina, tak tady me napadaji konkretni mista, coz neni ted zadouci. ;-) Pokud nemate mistniho fotografa, tak je fajn mit vymyslenou variantu prostoru do deste. :-) lucie... maji nadherne fotky ze zamku. x-) mirca18, na Madeire jsou nadherna mista. Jsem na ty fotky zvedava. :-)
Odpovědět
my jsme moc hezky neměli, bylo zataženo a chvílemi poprchávalo (naštěstí pro nás vždycky v době, kdy nám to nevadilo) a fotograf byl spokojený - sluníčko dělá ostré stíny, když je zataženo, tak je světlo měkčí a vhodnější pro portrétní fotky ;-) takže pokud přímo nelije jako z konve, tak fotky venku nejsou problém ;-) jinak je fajn mít nějakou zálohu - interiéry zámku, hradu, restaurace, hotelu - nejlepší to asi bude probrat s fotografem a něco vymyslet :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mno, já se také bojím počasí, ale fotograf říkal, že kdyby mělo pršet tak vezme "přenosný ateliér" (prý jsou to světla a deštníky jako stínidla ...) a foto udělá přímo v restauraci ... Tuliberka - naopak, mě zajímají konkrétní nápady ze Zlína ;-) A moc :-D ;-)
Odpovědět
Tak jsem o tom už přemýšlela a vzhledem k tomu, že obchoďák s podzemíni garážemi tu není, tak jediný, co mě napadlo je galerie :-D ale to nevím, jestli by nás tam nechali fotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nám pršelo...tak jsme pro jistotu na focení zapomněli :-D fakt!!! Máme jen momentky :-N
Odpovědět
Tak my mame moznost foceni v zamku, ale myslim, jak tu uz nekdo rekl, dobry fotograf si poradi za kazdeho pocasi x-)
Odpovědět
My jsme si pro jistotu pořídili velký bílý svatbní deštník,aby bylo kdyžtak alespoň něco.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?