8. 9. 2017 Vrtbovská zahrada - hledá se fotograf

Dobrý den, hledám fotografa na termín svatby 8. 9. 2017 ve Vrtbovské zahradě v Praze. Nemám zájem o celodenní focení, ale o focení počínaje obřadem. Ozve se mi někdo? :-) Děkuji! Ivana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, temín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdavem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kratší páteční svatbu vám rád zdokumentuji, pokud Vás má práce zaujme. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín...bude mi potěšením zachytit Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín máme volný, budeme rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný. Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanalin Dobrý den, i já mám zájem. Více najdete u mě na webu či zde na profilu. Budu ráda pokud se ozvete. S pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Posílám sz Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,váš termín mám volný. Pokud Vás zaujala moje práce kontaktujte mě.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanalin Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. V Hodoníně jsem byl již několikrát. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Pokud by Vám stačilo Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?