8.7.2017 Ústí nad Orlicí

Máte někdo místečko pro tento termín? Chtěla bych fotit příjezd, obřad, společné fotografie...usnadníte mi výběr když zveřejníte rovnou cenu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Já svatbu fotografuji jako příběh a ne jen pár hezkých fotek ze strojených póz. Věřím, že takové fotky ke svatbě patří a dodají ji jedinečnost a vám ten den vždy připomenou. Včetně budoucích členů rodiny. Kdyby Vám to vyhovovalo, tak mám ceník na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Zasílám sz. Markéta
Odpovědět
Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
@danvitka Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Do Ústí to nemám daleko, jsem od Rychnova nad Kněžnou. Budu rád, když se nejprve podíváte na moji tvorbu a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte na mě obrátit. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídku. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
@podstavek píší zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Více v sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@danvitka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-) Cena za 8 hod. - 10 000,-
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?