6.8.2016 - okolí Kladna - hledám fotografa

Dobrý den, 6. 8. 2016 plánujeme svatbu v Areálu Botanika kousek od Kladna. Pro tento den hledám fotografa na celý den, který umí fotit i netradičně a originálně. Součástí focení budou přípravy (od cca 10h), obřad, hostina, první tanec, skupinky a novomanželské fotky. Počítám také s předsvatebním focení "na zkoušku". Prosím o zaslání nabídek. V případě, že máte zájem a nejste z Prahy, prosím o dodání částky za dojezd. Děkuji a těším se! L.
Odpovědět
Profilova fotka
@ibilibi Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením, zdokumentovat váš svatební den. S Pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, take si dovolím nabídnout naše služby :) více info na našem facebooku nebo webu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, máte od nás zprávičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, nabídku máte ve zprávě.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si zaslat několik fotografií pro představu a bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano ráda vám váš den D vyfotím. Mrkněte prosím na stránky, hlavně na Klipy, kde jsou ucelené svatby. Tam uvidíte jak vlastně vypadá jednotlivá svatba s cca 35 záběry. Přeji pěkný večer Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný. Cenovou nabídku Vám zasílám do zpráv. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@ibilibi Krásný večer, termín mám ještě volný a ráda Vám jej nabídnu. Posílám interní zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@ibilibi Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus mrknout sem a na příspěvek z dneška https://www.facebook.com/michal.mlade...
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?