26.8.2016 Praha/Beroun fotografie s citem za rozumnou cenu

Pěkný den, poradíte prosím fotografa s talentem co má cit pro focení lidí? Já ani partner nejsme moc fotogeničtí a počítám, že ani make-up mi moc nepomůže. Proto hledám někoho, kdo má cit pro zachycení člověka z dobré vzdálenosti a dobrého úhlu, aby vypadal co nejlépe i bez mega úprav ve photoshopu. Svatba bude v pátek 26. srpna - místo ještě vybíráme, ale bude to v Praze někde rozumně dostupné a budeme se snažit ho udělat ideálně na 14:00. Před tím bych chtěla vyfotit pár fotek z příprav jen abych nějakou měla není třeba tam být celou dobu. Po obřadu bude přesun někam na oběd buď Praha nebo kolem Prahy aktuálně hledáme mezi Prahou a Berounem. Bude jen svatební oběd a krájení dortu do 17:00 max. 18:00 už to chceme mít hotové. Plus k tomu focení novomanželů a skupinky. Na svatbě nás bude 35 + kamarádi co budou mít čas max 60 lidí, ale spíš to bude mezi 40 a 50. Na oběd mezi 30-35 lidmi. Ráda bych to měla za rozumnou cenu a ne abych někomu za jeden den focení a pár dnů vybírání a úprav dala skoro celou měsíční výplatu. To mi nepřijde přiměřené. Chápu, že je to hodně práce a vybavení něco stojí, ale chce to najít přiměřenou cenu. Pokud by tu byl někdo kdo fotí poprosila bych o zaslání nabídky do zpráv s cenovou kalkulací. Děkuji za přečtení a přeji krásný den =)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer i ja pripojim svou nabidku :) Datum mam volny a klidne s Vami proberu, jak by pro Vas foceni bylo prijemne. Mam zkusenosti se svatebnimi pary, kteri meli obavy..a i kdyz si mne nezvolite, nebojte budete vypadat krasne, laska slusi kazdemu <3 S pozdravem Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolil jsem si zaslat bližší informace do soukromé zprávy. Pokud vás s partnerem fotografie zaujmou, rád zachytím i váš šťastný okamžik a jsem si jist, že vzniknou fotografie, ke kterým se budete rádi vracet. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. Pěkný večer S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiberu Zde je má ukázka, více info posílám do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Mrkněte prosím na stránky. Při výběru přihlédněte hlavně na ucelené svatby s cca 35 záběry, to vám jistě napoví jak který fotograf umí fotit. Jsem z Prahy, tak to tu mám profocený. Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby. Posílám sz ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím přispět :) Veškeré informace o nás na facebooku nebo na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a na páteční focení poskytuji slevu ze základních fotobalíčků, které najdete na našem webu. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?