17.9.2021 Praha - sháníme fotografa

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu konanou 17.9.2021 na Praze 6, bohužel mi to domluvený fotograf odřekl na poslední chvíli... Chtěli bychom nafotit celý den - od příprav až po večerní párty. Předem děkuji, Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Klárko, rád vám svatbu nafotím. Mám na září akci Last Minute tj. 10 hodin za 9 900 Kč. Jsem z Prahy, takže cena je konečná. Rád se s vámi sejdu na osobní schůzce, kde probereme všechny přání a představy. Výsledkem bude 400+ upravených fotografií. Podívejte se na www.jonaskohout.cz. Pokud vás má nabídka zaujme, napiš na foto@jonaskohout.cz nebo volej 736 704 956.
Odpovědět
Profilova fotka
@klarasvingrova Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme 🙂 Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?