17.9.2021 Praha - sháníme fotografa

8. zář 202160

Dobrý den,
sháním fotografa na svatbu konanou 17.9.2021 na Praze 6, bohužel mi to domluvený fotograf odřekl na poslední chvíli...
Chtěli bychom nafotit celý den - od příprav až po večerní párty.
Předem děkuji,

Klára

• Ahoj Klárko,

rád vám svatbu nafotím. Mám na září akci Last Minute tj. 10 hodin za 9 900 Kč. Jsem z Prahy, takže cena je konečná.
    Rád se s vámi sejdu na osobní schůzce, kde probereme všechny přání a představy. Výsledkem bude 400+ upravených fotografií.
    Podívejte se na www.jonaskohout.cz.
    Pokud vás má nabídka zaujme, napiš na foto@jonaskohout.cz nebo volej 736 704 956.

• @klarasvingrova  
    Dobrý den,
    termín máme volný.
    Rádi vyfotíme 🙂
    Více info posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, tento termín mám volný 🙂

• Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Profesionální fotokoutek Funbox je skvělá atrakce, která přinese spoustu zábavy na vaši svatbu. odneste si sebou originální dárek a krásnou vzpomínku.
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.
    Vážení snoubenci,
    sháníte svatebního kameramana/fotografa? Svěřte se do našich rukou. Kvalita za přijatelnou cenu-od 2500Kč. www.brozvideozaznamy.cz
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů