Šaty pro družičky - zelené

Dobrý den, sháním šaty pro družičky. Svatba bude do barev růžové a zelené. Šaty jsem si představovala tmavší zelené zhruba pod kolena nebo dlouhé. Nejlépe z možnosti různého vázání (ale to už chci asi moc).Nechci za ně zaplatit majlant a tak bych prosila o radu, jestli nevíte o nějakém dobrém obchodě nebo e-shopů, kde bych je mohla najít 🙏 Děkuju za případné reakce
Odpovědět
Profilova fotka
aliexpress a přesně tyhle s různým vázáním
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova děkuju, nad tím jsem přemýšlela, ale svatba už je 17.7. A obavám se, ze by to nemusel včas přijít.
Odpovědět
Profilova fotka
@evik2112 to nedojde, ty první (na zkoušku) šli skoro 2 měsíce a ty druhý 1,5 měsíce. Mám je ve fotoblogu, jedině nějaký eshop co prodává ali věci a má sklady tady (nemyslím překupníky)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, měla jsem také tmavě zelené družičky 🙂 Holky si objednaly různé šaty z Asosu a About You, každá střih dle svých preferencí a sladily jsme odstíny, aby to celé ladilo. Oba eshopy mají zaslání i vracení zboží zdarma, takže nebyl problém objednat větší množství šatů a vybírat. Samozřejmě to nebylo tak levné, jako ty klasické zavazovací z Aliexpresu, ale zas podle mého názoru vypadaly mnohem lépe 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?