Kde si v Praze půjčím šaty pro družičky?

Profilova fotka
Ahoj, můžete mi, prosím, někdo poradit, kde sehnat půjčení šatů pro družičky(v Praze)? Podotýkám, že mně půjdou spolužačky 25 - 28 let. Chtěla bych, aby byly ve stejném a ladily ke mně. Jinak přeji všem dobrou náladu!
Odpovědět
Profilova fotka
nepujcuji spolecenske saty v kazdem svatebnim salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla zatím jen ve dvou salonech a nikde nemeli troje stejne spolecenske saty. Tak jsem se jen chtela zeptat, jestli nekdo nema nejaky specialni tip. Ducik: Tobe uz se to blizi, vid? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaju: tak to máme stejný problém, zatím co jsme prošli salóny, tak skoro ani dvoje stejné šaty nemají, natož pak když mají družičky stejnou konfekční velikost. :-D - to už je šance opravdu asi nulová. Jinak chystáme se jet do Polska pro šatičky. ;-) Tam se dají růzdně zkombinovat korzetové šaty - krátký- dlouhý, jak je jen chceš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já jsem taky slyšela, že je v Polsku velký výběr. Ale to je budeš asi pravděpodobně kupovat, viď? Mně se hrozně líbí družičky... Kde to budete mít? A šaty už máš?
Odpovědět
Zkuste se podivat v Praze do Linie, maji tam svatebni i spolecenske saty, urcite najdete, jake se Vam budou libit a upravi je namiru, pripadne i usiji. Maji velky vyber latek i strihu.
Odpovědět
ahoj, sice druzicky mit nebudu (vlastne jen jednu malou pro okrasu :-) ), ale videla jsem je u nekoho ve svatebnim albu - myslim liskaeva, mozna vam poradi
Odpovědět
Profilova fotka
Dají se koupit z USA, ale to asi neprojde žeano :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahojte děvčata, chtěla bych se jen zeptat (možná hloupě), pokud se některá kamarádka s dceruškou nabídnou, že mi malá chce dělat družičku, kdo platí (nebo by měl platit) šatičky? Děkuji moc.
Odpovědět
Zuzvil-podľa mňa je to vždy inak - my sme sa ponúkli ich kúpiť, švagrová namietala že ich kúpi sama... Nakoniec sme ich predvčerom kúpili v detskom odd. Reserved za 250,- :-) No ale ak máš predstavu honosnejších šiat pre družičky-ide o väčšiu položku a mohli by ste sa na tom dohodnúť - je to predsa kamarátka.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzvil, pokud by se mi někdo vyloženě nabídl, bez toho abych se zmiňovala o tom, že bych měla zájem, tak bych předpokládala, že šaty si seženou. Šaty bych sháněla jen takové družičce, kterou bych přímo sama oslovila s nabídkou aby mi družičku dělala (a i tak bych se asi domlouvala s rodiči, ať pak nemá šaty dvoje).
Odpovědět
My jsme šaty družičkám nechali šít a budeme je všem (4) i platit
Odpovědět
zuzvil: my mame 5druzicek, devcata v puberte, saty jsme jim nechali usit na miru po dohode s rodici a platili si je oni.Pokud jsme je my primo neoslovili, tak pokud chteli diteti doprat ten zazitek tak nemame nic proti ale platit 5000Kc navic to taky nemuzeme ( saty jsme si nechali usit v krejcovstvi 1000kc/ks) a budou je moci jeste nosit treba na ples apod.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?