Družičky na obřadu. Kde jdou?

Chtěla bych se zeptat kde jdou družičky při obřadu....(menší děti 7 a 10)
Odpovědět
Profilova fotka
můžou jít před nevěstou, za nevěstou...jak si to Ty sama přeješ. Já budu mít družičku 13-ti letou - ta ponese prstýnky (asi ještě před ženichem) a pak přede mnou půjde malá 4-letá družička s pětiletým mládencem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta diskuze tady uz nekde je, videla jsem ji a zucastnila se ji dokonce. U nas to bylo takto: Melodie c. 1: Prvni sel zenich s obema rodici, pak moje mamka s bratrem, pak nasi svedci (spolecne) za nim a nakonec mala druzicka. Hazela na zem okvetni listecky a "stlala" mi cesticku. :) Ja jsem prichazela na druhou melodii s otcem.
Odpovědět
mám ještě otázku, kolik družiček by mělo být na svatbě , lichý nebo sudý počet ... ? Lenka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dík...něco vyberu..žení se brácha a moje holky jdou za družbu...ale při obřadu potom sedí mezi hosty že?nestojí celý obřad třeba za ženichem a něvestou... :-) =-) :-)
Odpovědět
ahojte já půjdu k oltáři samam a tak jsem si zařídila 7 družiček, kteří půjdou přede mnou s okvětními lístky a pak melodie a já sama- bude to pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
Naše družičky šly přede mnou a ženichem - šli jsme poslední - a byly 2 - jedna nešla mušli a v ní prstýnky, druhá sypala růžové lístky - mám je i v albíku. Není důležité jestli je jich sudý nebo lichý počet, jen by měly být přibližně stejně velké, našim bylo 6 a 7 let.
Odpovědět
Ja mela dve dospele druzicky a dva dospele druzicaky ;) kluci stali na manzelove strane pred klavirem, holky staly na me strane pred stoleckem na podpisy... kdyz se slo podepisovat, uhnuly.. bylo to super...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
u nás bylo hodně dětiček na svatbě. 7 letý nám držel prstýnky, a naše 3 letá dcera a 4 letý klučík šli před námi a házeli drobné kytičky - byla to legrace, protože byli naprosto přirozený a odlehčili to (za což jsem byla ráda) a nakonec děti posloužili jako zábava pro dospělé při focení. Trochu jsem měla obavu z dětí při obřadu a i při hostině ale vše bylo ok - na hostině jsme jim připravili svůj koutek kde měli zábavu a nemělo to chybu. Doporučuji pokud je víc dětí zajistit jim zábavu a je klid
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
mě teď roste družička :-) teď je jí půl rok v době svatby jí budou dva a půl :-) bude jistě kouzelná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já budu mít 4 letou princeznu a ještě nevím jak to bude, ale buď mi ponese vlečku nebo půjde přede mnou a možná se svými brášky (dvojčaty) .. ale nevím musím se domluvit s jejich maminkou. Jedno vím určitě, že bude se mnou sladěná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin jejímu bráškovi bude 7... to už bude asi moc otrávený, na to aby nám nesl prstýnky co? :D jinak já když mi bylo 5 nebo 6 tak jsem byla za družičku, nesla jsem nevěstě vlečku a byla jsem ta "nejdůležitější" na světě... takže budu - li mít vlečku, nechám asi Lilianku nést vlečku :D ale netuším zatím, jaké budu mít šaty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mary1988 no zrovna ti řeknu, že raději v 7 letech otráven nežli ve 2 letech divocí :-D :-D (a teď jsou dosti nezkrotitelní) .. hm.. asi mi ponese vlečku. V ablíčku již mám co bude mít na sobě i na hlavičce :-) a podobné budu mít i já šaty, ale opravdu jen podobné.. ještě to neprezentuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin no tak víš jak... nutné to není.... takže nutit ho do toho nebudu... ale uvidíme, bylo by to pěkné... když byl miminko hodně jsem se o něj starala :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?