Dárky pro družičky - tipy

5. led 2020100

Ahoj holky,

poradite co jste mely za darky pro druzicky? Chtela bych neco jednotneho, ale kazda ma svuj styl - ach to je tak tezky neco vymyslet... 😠 🤔

• Ja jsem mym druzickam a obema maminkam koupila hacek na kabelku a nechala je vyryt. ☺

• Našla jsem na Facebooku slečnu, co dělá tyto náramky na přání, tak jsem dárky vyřešila takto 🙂

• Vyrábím hrnečky a to nejen pro družičky, koukněte na můj profil 🙂

• Sponzor fóra
  • Dávala jsem holkám minerální náramky http://naramkyemma.cz/

• @lenatko91  dobrý den, mohu se Vás zeptat kde na fb jste našla ? Děkuji, hezky den MK🙂

• Já jsem holkám na rozlučce se svobodou dávala andělíčka pro štěstí s minerálem podle jejich znamení. Kupovala jsem je na fler.cz 🙂

• Dobrý den, já jsem pro své družičky měla na svatební den koupené šaty a župánky z aliexpressu. Přidala jsem jelínky jako brož, dají se sehnat krásné a mnohem levnější na fleru. 🙂 Holky to moc potěšilo, každá měla jiného jelínka.

• @semka329  Dobrý den, mohla bych vidět prosím fotku jak vypadaly šaty a župánky v reálu? děkuju moc 🙂

• Dobrý den, v albu mám pouze tyto fotky, pokud chcete detailnější, tak se mi připomeňte a ja Vám je pak pošlu do zprávy. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Se mnou jako svatební fotografkou Vám to bude na fotografiích slušet.

SVATBY,
    PORTRÉTY,
    INTIMNÍ FOTO
    Jsme Tereza a Zdeněk, mladý pár, který společně několik let tvoří svatební příběhy po celé ČR. Zařídíme i další služby, tak napište, rádi Vás poznáme.