Matrika nemůže, znáte unitáře?

Zdravím všechny, narychlo jsme naplánovali svatbu, která se bude konat koncem ledna (čekáme mimčo a chceme se vzít před porodem). Bohužel matrika nás odmítla a my přemýšlíme nad variantou unitáře. Bohužel jsem však prošla plno diskuzi a stránek, ale nemohla jsem najít žádného v Moravskoslezském kraji 😞. Nevíte prosím o nekom? Cena nám nedělá problém, Dekuji!❤️
Odpovědět
Doporučuji zvážit pana pastora V. Volného, který nás oddával v Evangelickém Kristově kostele na Husově náměstí v Ostravě. Mělo to opravdu atmosféru, pan pastor je vskutku člověk na svém místě, celá rodina potvrdila, že obřad byl opravdu velmi dojemný a jedno oko nezůstalo suché. Nechal nás vypracovat takové povídání jednoho o druhém a na základě toho sestavil svou řeč, nebylo to tedy plné náboženství, jak se mnozí obávali a zároveň ani proslov, který vám přečtou na matrice jako dalším 100 párům před Vámi, udělal to na míru. Byl to nesmírně silný moment, měla jsem slzy v očích celou dobu obřadu. My jsme oba pokřtěni, ale vím, že oddává i nepokřtěné páry. Doporučuji domluvit si osobní schůzku a uvidíte sami, že nebudete chtít jinak. Nás pan pastor oddal na naše přání ve státní svátek v pátek 28.10., takže s termínem vyšel vstříc, ale něco jsme si za to museli připlatit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?