Kde sehnat kopii rozhodnutí o rozvodu?

Dobrý den, potřebuji poradit,kde sehnat kopii rozhodnutí o rozvodu, přítel je rozv.už 14let a samozřejmě potvrzení nemůže najít.Byl jste někdo v podobné situaci?Díky za odpověď
Odpovědět
To už bude spis někde v archivu. Přítel udělá nejlíp, když se zeptá u toho soudu, kde rozvod proběhl.
Odpovědět
Profilova fotka
@mhdlu Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale mně vystavili duplikát rozsudku o rozvodu na počkání na soudu, kde mě rozvedli. Potřebovali jen vědět jméno a datum nebo aspoň měsíc toho rozvodu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ať si přítel zajde na soud, kde byl rozveden a požádá o kopii rozsudku o rozvodu. Když bude rozsudek v PC, na počkání a za kolek mu ho vydají. Pokud by rozsudek v PC nebyl a spis byl již uložen v archivu, tak bude potřeba písemná žádost o vydání na základě které kancelář vyžádá spis. Poté ho zřejmě vyzve k zaplacení poplatku - dle počtu stran a rozsudek zašle či si ho vyzvedne osobně :-) takhle tedy by postupovalo naše oddělení :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, prosim o rychlou radu,v pondeli si chci jit pro kopii rozsudku "pece o dite" nebo nejak tak...Bydlim u matky, a nechce me poustet k tatovi,za uplny prkotiny...(neumity nadobi,spatne vysáty, pousteni moc vody pri sprse atd...)a chci se zeptat,co po me budou chtit...jestli staci obcanka nebo R.č obou rodičů...díky...(je mi 17)
Odpovědět
Profilova fotka
Najdou to i podle vasich inicialu, takze staci vase OP. A jestli vite spisovou znacku...ale nemusi byt.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Dobrý den manžel se rozváděl v Chrudim ale bydlíme jinde tak jsem chci zeptat jestli to je udělat presnsoud když by se tam poslal email jestli to bude stačit nebo zavolat děkuji Jana
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?