svatební koláčky do sáčků? máte prosím fotky?

14. dub 202140

Dobrý den,

snad tu nikoho neurazím, ale nikdy se mi úplně nelíbily papírové košíčky na koláčky. Ráda bych je dala do celofánových sáčků a nějak ozdobila, jako bonus vidím to, že je to hygieničtější, nikde se nebude prášit cukr, a plast se nepromastí jako papír 🙂

Myslíte, že to bude vypadat dobře? nemáte prosím fotky, jak to vypadalo u vás? říkám si, aby to nebylo jak turecký med z pouti... 😃

Děkuji! 🙂

• @vercappp  Dobrý den, já osobně jsem zvolila klasiku a to podtácek papírový na to papírová krajka a celofán svázaný stuhou do které jsme dali visačku s naším poděkováním a iniciály 🙂
    Vypadalo to hezky drželo to a nikdo to hlavně neřešil důležité jsou kvalitní koláčky a domácí cukrovíčko( ale to nedává asi každý ) tak ať se vám to povede dle svých představ 😊👍

• @vercappp  My taky zvolili sáčky a bylo to v pohodě, lidem se to líbilo 🙂

• @rusanna  můžu se zeptat kde jste sehnala tyto hezké sáčky? Moc se mi to líbí

• @jana_jezkova  Objednáno z Ali, měli různé velikosti 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    FI-TO
    Prostějov
    Svatební doplňky a dekorace do požadované barvy,svatební bryndáčky se jmény novomanželů,girlandy či jiné "na míru"dělané drobnosti jsou samozřejmostí.
    Celoroční a svatební dekorace
    Jsme malé rodinné včelařství. Nabízíme svatební medíky jako malou pozornost pro Vaše svatebčany. Zabýváme se také výrobou přírodní kosmetiky.