Krabičky na výslužky poradte

Profilova fotka
Ahojky,prosím o radu.Dáva se krabička každé osobě na svatbě,nebo do páru mám dát jen jednu pro oba?Jak se to dělá?Díky za rady :-)
Odpovědět
Ahojky, já budu dávat vždy jednu do páru či do rodiny. Tak jsem to zatím viděla všude kde jsem byla ;-)
Odpovědět
I já jsem viděla jen jednu krabičku do páru či rodiny, a také podle velikosti, když byl jen pár tak menší, nebo větší kde je vícepočetní rodina, tak to budu dělat i já :)
Odpovědět
@adonysek My davali spolecnou krabici do rodin,kdyz byl jednotlivec tak dostal taky jednu krabici. Do kazdy jsme davali kus dortu a zakusky,takze ten kdo byl sam tak na tom byl lip,kdyz se nemusi s nekym delit...:-) Kdybys kazdemu clovicku davala zvlast,tak by ses asi nedoplatila :-)
Odpovědět
Do rodiny jednu.... Napr.do prace jsem nesla velkou dortovou Do rodiny dva a vice lidi stredni (cca 23x23cm) pro jednotlivce (teta, babicka) mensi (tusim 18x18cm) A jeste pro lidi co nam se svatbou pomahali (ale nebyli na ni) tak malinke krabicky.
Odpovědět
já koupila 2 různé velikosti klasických skládacích dortových krabic - když to byl jedinec nebo pár, tak dostali 20x20x8 cm a když to bylo pro rodinu o 3 a více lidech, tak dostali větší krabičku - tuším 22x22x10 cm....musím se přiznat, že na tohle je nejlepší tabulka v excelu....počty oznámení, krabiček, ubrousků do nich, pozvánek, sáčku, míst u stolu...vše jsem tam zanesla a pak posčítala
Odpovědět
nebo nedávej vůbec a ušetři si čas, nervy a peníze:-))
Odpovědět
Holky, a jak to řešíte na počty (koláčky a zákusky)?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte naše nové originální krabičky na výslužky v několika barevném provedení a dozdobení. Více na mém webu.
Odpovědět
my pocitali 4 kolacky a 3 zakusky na osobu, kde byl jen jeden clovek tak jsme delali svatebni tacky v celofanu a jinak do krabicek - jedna do paru nebo rodiny
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatební koláčky, které nevěsta se ženichem roznášejí po rodině a kamarádech před samotnou svatbou se většinou balíčkují systémem "co návštěva, to krabička" a částečně se přihlídne k počtu obdarovaných na jeden balíček. Jde však zejména o symbolické a milé gesto ze strany snoubenců a nemá sloužit coby náhrada večeřě pro čtyřčlennou rodinu. Určitě se tedy přehnaně nestresujte. Z našich zkušeností můžu ještě doplnit, že dříve se opravdu častěji pekli koláčky doma, zatímco v posledních letech počty objednávek na toto zboží v cukrárně stoupají. Také se částečně upouští od velmi tradičních papírových košíčků a koláčky se balí do celofánových pytlíčků se stužkami, které korespondují s celkovým konceptem svatby. V naší cukrárně často připravujeme několikakilogramové dávky koláčků a nevěsty si je rády balí samy. Zde bych pouze upozornila, že přehnaná manipulace koláčkům nedělá dobře.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?