Znáte kněze z okolí Hradce, který oddává i mimo kostel?

Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o radu... S přítelem plánujeme svatbu na zámku, teď jsem se dočetla, že farář nemusí oddávat jen v kostele. Já jsem pokřtěná, přítel ne.. ale oběma by se nám líbílo kdyby oddávající byl kněz a ne úředník , který čte stejný proslov 10párům denně. Neznáte prosím nějakého vstřícného a ochotného kněze z okolí Hradce Králové který by nás oddal? díky moc za rady
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky....tohle by se mi líbilo taky, ale pokřtěná nejsem ani já ani nastávající...takže v tomhle smůla...ale zkus na Velkém náměstí ten chrám tuším sv. ducha? TAm jsou vyvěšeny nějaké info...jednou jsme s kolegama šli na oběd a já tam nakukovala, co se musí splnit, aby člověk mohl mít svatbu tam....je to vyvěšené z boku...hodně štěštíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nekde jsem slysela, ze sice knez nemusi oddavat jenom v kostele, ale mel byste mit nejakou cirkecni pripravu, jako kdybyste ji tam meli. Ale pry je to ruzne u ruznych cirkvi. U mene rozsirenych vas nekdy knez odda kde budete chtit a nemusite mit treba ani tu pripravu. Pry je prima knez v kostele Panny Marie na staraku, kamaradka tam mela krtiny.
Odpovědět
Profilova fotka
medakote: dik za radu, zkusila jsem panu farari pri kostele Panny Marie napsat, tak uvidim .-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?