Sraz před obřadem - panelák

Dobrý večer milé nevěsty, S přítelem planujeme svatbu v dubnu a dnes jsme měli s holkama takovou debatní schůzi ohledně dne D a nastal trochu problém ohledně srazu před obředem. Zvykem bývá, že se svatebčani sejdou u nevěsty, něco pojí, popijí, auta se ozdobí, mirty se rozdají a všichni hromadně vyrazí na místo obřadu. Problém je, že moji rodiče bydlí v paneláku bytě 3+1 cca 2km od radnice, přítel je z vesnice 20km od města ...takže otázka zní, kde se máme sejít? až v místě obřadu? Kdo ozdobí auta ženichovi? Jak to udělat s občerstvením? Jak jste to měli vy? Děkuji za jakýkoliv nápad či zkušenost! Hezký večer Veronika
Odpovědět
presne z toho duvodu (bydlime v panelaku a na misto obradu to bylo pres cele mesto, neumela jsem odhadnout, kolik nam ve 40 lidech bude trvat prejezd) jsme zvolili sraz na miste pul hodiny pred obradem, kde druzicka s druzbou vitali hosty (svedkove resili obcanky, svedkyne mi pomahala s oblekanim a tak, nemeli cas) s drobnym pohostenim (ktere bylo domluvene s restrauraci), slivovici, rozdavali vyvazky. bylo to naprosto v pohode, kazdy dorazil dle svoji potreby, nikoho jsme nehonili, ze uz musime jet a tak. my s zenichem jsme dorazili uz ai 2h pred obradem, ja jsem jeste 40 min pred obradem sedela na zahradce restaurace s kafem a cigaretou v naprosty pohode :))
Odpovědět
Schazeli jsme se na miste obradu, chystala jsem se v hotelu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nás tedy bylo málo, ale taky jsme se sešli až na radnici...bylo to nejpraktičtější...tedy nastávající šel ke svým rodičům, a šli pak společně, moji rodiče přijeli k nám domů, kde uz byla i moje svědkyně a taky jsme šli společně...sraz byl před radnicí, predstavili jsme vzajemne rodiče a šlo se na věc :) vše jsme odbyli pěšky, občerstvení netřeba, hned po obřadu jsme šli na oběd, žádné focení apod.jsme nedělali...
Odpovědět
Děkuju holky za inspiraci-)
Odpovědět
Měli jsme stejný problém. Vyřešili jsme tak, že jsme pozvali domů jen nejbližší a se všemi ostatními se sešli před radnicí. Tam se i nalívalo a roznášely koláčky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?