Rostislav Šiška a Tomáš Hasmanda - zkušenosti

Zdravím, je tady někdo, kdo má s těmato dvěma pány zkušenosti? Vybíráme oddávajícího na naši svatbu, no trefit se někomu do termínu je docela peklo, prvně jsem kontaktovala pana Řeháka, jakožto mě nejvíce vyhovující oddávající, ale jsme pro něj hodně z ruky (naše svatba bude na Olomoucku), tak jsem dostala kontakt na mimo jiné tyto dva pány, kteří mají oba volno a tak se rozhoduji, který bude lepší. Z mého osobního dojmu je mi bližší pan Šiška, ale budu ráda za jakékoli zkušenost, názory a postřehyi :).
Odpovědět
@nicorodriguez Ahoj, kamarádka měla pana Hasmandu a nemohla si ho vynachválit, vtipný a osobitý proslov. Také jsem jej chtěla, ale bohužel má v náš termín plno. Takže zvažujeme pana Šišku, ten zatím na náš termín volno má.
Odpovědět
@verufili my zvolili pana Sisku, prvni setkani s nim bylo super, vazne charismaticky a sympaticky pan 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
@verufili a kamarádka je věřící či ne? :) taky máme p. Hasmandu zablokovaného:)
Odpovědět
@petusha87 myslím, že věřící není. My máme booknutého pana Šišku 😊
Odpovědět
@nicorodriguez my máme mít schůzku během března. Tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Dobrý den, mohla bych prosím poprosit kontakt na p. Hasmandu? děkuji
Odpovědět
@soninka_13 tom.hasmanda@gmail.com
Odpovědět
@nicorodriguez děkuji
Odpovědět
@verufili ahoj mohu na pana kontakt diky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahojky...holky, kolik si bral pan Hasmanda/pan Šiška za obřad? Dávají k tomu i nějaký doklad /fakturu/ anebo je to čistě jenom na ruku? Díííky 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, můžu se prosím zeptat, jaké byly nakonec vaše zkušenosti s panem Šiškou? Děkuji 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@zuzmakol jestli to je jeste aktualni, pan Siska byl uzasny, cely obrad se vsichni smali, byl uvolneny, prijemny, usmevavy, vtipny. Tohoto vyberu vubec nelituju 🙂.
Odpovědět
Článek se načítá
@nicorodriguez Dobrý den, ano, je to aktuální, s panem Šiškou jsme se domluvili a po vaší zkušenosti se už moc těším! 😊 moc děkuji za reakci!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
nemáte prosím někdo email na pana Šišku?
Odpovědět
Také mám zájem kontaktovat pana Šišku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Holky my měli Toma Hasmandu na svatbě a teda naprosto úžasné, dokonalé, byl opravdu skvělý, jak proslov, tak jako osobnost. Přijel i s manželkou, která zaštituje matrikářské věci a mají to opravdu sehrané. Jsou to velice milí lidé, až nám bylo líto že po hostině odjíždí tak brzy. Celý obřad má opravdu propracovaný, moudrý plný rad do manželství, které chytnou za srdíčko, můj muž je psí čumák a u obřadu také uronil slzičku, takže opravdu jeho slova padají na úrodnou půdu, a žádné velké náboženské řeči, pro ty kdo na to až tak není, za nás to mělo naprosto romantické kouzlo, všichni byli dojatí a nikdo to takhle skvělé nečekal. Dokonce se nám obřad kvůli dešti oddaloval, s ničím nebyl problém, byl naprosto flexibilní a vše bylo podle nás, tak jak jsme si vysnili, nejdokonalejší část celého svatebního dne. Za nás mohu opravdu doporučit všema deseti. 🙂
Odpovědět
Také se chystám na svatbu a jsem velmi nervózní. Chci, aby tenhle den byl ideální pro mě a mého nastávajícího. Váš komentář o Tomu Hasmanovi mě velmi inspiroval. Přečetla jsem si všechno, co jste napsali, a mám o něm velmi dobrý dojem. Je zajímavé, že váš manžel, který nemá rád dlouhé a patetické projevy, byl dojatý a dokonce se rozplakal. To znamená, že Tom umí najít správná slova, která skutečně oslovují srdce.
Odpovědět
moc se mi líbí, recenze na pana oddávajícího Šišku, bohužel je z Uherského Hradiště a my budeme mit svatbu na Karlštejně, nevím, jestli by se mu vyplatilo jet takovou dálku. Němá někdo nějakou alternativu v okolí?
Odpovědět
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik si Tom Hasmanda účtuje za jeden svatební obřad. Zaujaly mě jeho rétorické schopnosti. Nepotrpím si totiž na náboženský důraz.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?