Oddávající - Praha a blízké okolí

Ahoj! Tohle téma by mohlo pomoci všem, koho odmítli na matrice a hledají někoho, kdo je odda. Tomáš Řehák - psala jsem mu. Řekl si 5tis, což asi jde s ohledem na to, jakou dálku by jel. Ale z ukázek mě moc nezaujal a tak raději zkouším dál. Luděk Pivoňka - v červenci prý neoddává.. Petr Samojský - mám se ozvat až v lednu, takže opět žádná jistota. Mate někdo na někoho dalšího doporučení?
Odpovědět
Profilova fotka
5 tisíc za cestu pardubice praha? Tak to je hodně vysoký luxus km/hodina... Já chápu, že v tom je i odměna, ale 5 tisíc je sakra moc... Nereknu brno praha...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova aha, aha.. já si právě říkala, že je to super cena. Nekde jsem tady i našla, že si oddávající řekl 8 tisíc a přitom to bylo taky kousek. 🙄🥲
Odpovědět
Profilova fotka
@jmeno_prijmeni to nevím... Já neříkám ze si nezaslouží peníze... Samozřejmě ze i matrikari i církevní... O tom ze by neměli dostat nic je za me holy nesmysl... Ale jestlize matrika si bere (ted myslím kdyz jede někam jinam mimo úřad) třeba 2 az 3 tisíce tak jasne, to stejný si zaslouží i církevní... Ale říct si o 5 tisíc když je to hodina cesty? Trošku šílené ne? Hlavně co jsem tak pochopila od našeho faráře, tak oni to nemají jako za práci, ale maji to jako příspěvek církvi... Jakoby jsi dala odpustky v jeho kostele (snad se tomu rika odpustky). My jsme rikali, ze tak 3 spis 4 tisíce mu dame ma to k nám skoro 200km. Cestu tam a zpět jsem počítala jako 4kc/km (nejsem řidič vůbec nevím zda se to ted nezvedlo) takže cca 1500kc za cestu tam a zpět... Ale on za námi prijede už o den dřív, zajistujeme mu ubytování a chceme ho vzít na večeři den předtím... A je náš čestný host az do večera...Tak mi to přijde fér..
Odpovědět
My měli pana Makovičku a obřad jsme měli opravdu nádherný 🙂 Pán je moc sympatický a mluví krásně. Pokud budeš mít zájem, mohu poslat část/celý náš obřad 🙂
Odpovědět
@artep1994 Jee, to by si byla moc hodná! 🙂 Určitě budu ráda za ukázku. 🙂
Odpovědět
My platili 5000 + zajišťovali cestu na svatbu. Cena mi přijde úměrná tomu, že se s farářem několikrát potkáš předem. Mluví se o vztahu, o obřadu.. farář obřad píše na míru (aspon teda ten náš to tak měl) a ten pak s náma zase na dalších sezení konzultoval. Není to, že přijde matrikář, veme proslov č. 3 a to je vše, proto to prostě stojí víc. Chápu, že ten čas chtějí nějakým způsobem zaplatit. (I když ano.. je to bráno jako dar.)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?