Obřad mimo schválená místa

Profilova fotka
Přeji krásný před vánoční čas a obracím se na Vás s malou prosbou. Chtěli by jsme se brát na místě kde neoddávají z místního městského úřadu Praha 5 a oni my nabídly jako možnost využít církevní obřad. Ale to není to co já chci, může nás oddat někdo z jiné části prahy či okolí? Předem Vám děkuji za názory či zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že Vás můžou oddat úplně kdekoliv budete chtít. My jsme se chtěli brát například v lese. A prý by byl poplatek 1000,- a mohlo to být až po časech, která jsou ten daný den oficiálně na stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem psala na magistrát a oni mi odepsaly, že ne mnou vybraném místě svatby nedělají. Může mě tu oddat někdo z jiného magistrátu?
Odpovědět
řešili jsme něco podobného a můžou tě oddat pouze zastupitelé městského úřadu, ke kterému přísluší místo svatby. Takže když budeš mít svatbu třeba na praze 5 tak tě nemůže oddávat praha 7. My jsme pro změnu dojeli na to že jsme si vybrali oddací den mimo jejich oddací dny. Takže nám napálili poplatek 6000 Kč ... ale můžeme se vzít kdy chceme a kde chceme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem asi nahraná :( tady za obřad mimo chtějí skoro 10.000 ale pouze na jimi vybraných místech... A do církevního obřadu se mi opravdu nechce :( :(
Odpovědět
nech se oddat od nich.... http://www.unitaria.cz/sluzby/svatby.htm
Odpovědět
to je divný...zkus se ještě poptat po "jinejch prahách" a tak... v podstatě by mělo bejt jedno, kde se chcete vzít, pokud to nebude třeba pod vodou apod:-D každoádně oslovili ste úřad, pod kterej spadá právě to místo, kde se chcete vzít?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?