Matrika Praha 7. Máte zkušenosti?

Ahoj, psala jsem na matriku Prahy 7 a oddávají prý jen v pátky dopoledne. Je tohleto možné? Máte někdo s touto matrikou zkušenost? Neřeknu dopoledne, ale pátek??? To si veškeré příbuzenstvo a kamarádi budou brát dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Nevím, jestli to tak je, ale pokud jo, tak zkus oddávajícího z České Unitarie. Oddá tě kdekoli a kdykoli. Je to formálně vzato církevní sňatek, ale oddají kohokoli bez ohledu na vyznání, rozvod, děti apod. Je tu na ně někde i diskuse.
Odpovědět
Jo jo, o tom jsem uvažovala, ale četla jsem, že se mu to nechce dělat moc dopředu tak abych vše nezarezervovala a pak mi neřekl půl roku před, že vlastě nemá čas? I když teda snad ne, působí na mě ten pán mile
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Aha... tak to nevím, pač my ho kontaktovali až v lednu a svatba je v březnu, takže to moc dopředu nebylo :-N Naopak má ten den nějaký sněm, takže může až od 16 hod (což nám naštěstí nevadilo). Jinak jsme s ním měli už dvě schůzky a je opravdu moc fajn. Jak dlouho dopředu se to u něj dá ale domluvit, to bohužel nevím.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?