Kde pořádně začít?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, dámy, budoucí nevěsty, paní, s trochou štěstí i pánové! :-) Přítel mě požádal o ruku teď 3.3. Což mě absolutně zaskočilo, pac jsem to vůbec nevěděla :-D. Nicméně dech mi vyrazil i tím, že se chce brát již letos! Moje otázka nezní jestli se to dá stihnout, ale mám spoustu jiných. Čím vlastně plánování začít? Místo? Matrika? Den? Vůbec netuším! Když jsem ale koukala na místo, jsem z toho celkem vyděšená, nic moc totiž nedokážu najít a to nejsem nijak přehnaně náročná :-(. Nechci vše na jednom místě protože se mi prostě líbí přejíždějící kolona :-). Takže vesměs mám dvě představy jak by to mohlo vypadat - 1. Místo obřadu někde na místě kde se následně dají pořídit pěkné fotky v zahradě a pod. Poté přesun hostina a raut. 2. Obřad pro mě za mě na radnici, ale pak tedy místo kam se přesuneme se svatebčany udělat fotky a nejlépe pak zůstat už i na hostinu (takže teoreticky nějaká hospůdka s pěkným zázemím nebo poblíž pěkného místa) a raut. Hostina bude do dvaceti lidí takže stačí předpokládám nějaký salonek, raut do cca 150 s představou zahrádky s rožněním a švédskými stoly. Všechno by mělo být na Praze 4, nebo těsně za Prahou směr Průhonice. Jo a další dilema mám co se týče krájení dortu. Raději bychom ho rozkroji na hostině kde bude víc lidí a méně by se toho neslo "domů". Jaký na to máte názor? Díky moc všem! Andy K.
Odpovědět
1
2
@tarkaa Na Tvrzi mají klavíristu - reprodukovaná hudba není možná, ale klavírista je velmi vstřícný, dá se s ním domluvit v podstatě na čemkoliv :) Akorát mi přišlo vtipný, že přímo v obřadní síni je koncertní křídlo, ale při svatbách se na něj nehraje a klavírista si vozí :D Jak je to v Nuslích netuším, zkus se poptat na matrice, tam by Ti měli dát všechny nutné informace :) Jinak ty schody jsou vtipné - budu si muset dát bacha :)
Odpovědět
Profilova fotka
@alca666 Co já vím tak ségra šla normálně s CD. Ale teda zeptám se a jestli mi to řeknou na matrice, tím líp :-). Jo, úplně se vidím :-D to budou asi moje čtyři nejrozváženější kroky v životě :-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?