Civilní obřad - Lanškroun

Profilova fotka
Hezké ráno, najde se tu někdo kdo měl svatbu v obřadní síni v Lanškrouně, nebo civilní sňatek mimo obřadku? Měla bych pár dotazů od zkušenějších nevěst :-) Samozřejmě tu už nějakou dobu pročítám jak proběhla svatba u jiných nevěst a jsem poněkud rozladěná, často tu píšete, že jste měli možnost vybrat si ze seznamu písní, mohli jste si do proslovu zakomponovat něco osobního....no nadšení ze mě vyprchalo když jsme podepsali všechny potřebné papíry a šlus uvidíme se na svatbě...nemůžeme si vybrat píseň, nevíme kdo bude zpívat, nevíme ani kdo nás bude oddávat, proslov bude nejspíš civilnější než civilní...a vrchol všeho bylo, že když jsem se paní zeptala jestli je možnost aby mě partner neviděl v šatech až u oltáře tak mi odvětila ať si nemyslím, že mi to zaručí štěstí..??? no a co? je to přece svatba....sice civilní...ale svatba?? máte někdo podobnou zkušenost a je tu opravdu někdo z místních kdo by mě poradil jak na tu...echm "paní" na úřadě? nebo mám přehnané představy a u civilního obřadu si nemůžu vybírat? pozvánky jsou natisklé, měnit to už nejde :( poraďte....nebo zariskovat a udělat obřad jinde? jenže se bojím že už se to nestihne :(
Odpovědět
Ahoj Bettyninko, muzu se zeptat, jak to dopadlo? Chteli bychom svatbu v Lanskroune pristi rok. Dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj svatbu primo v Lanškroune neplanuji ale z důvodu ze tam pracuji na urade...ale diky tomu vim ze je tu od září nova pani matrikarka a i jeji zástupkyně odešla takže tu nejspíše moc nevest mit aktuální informace nebude...paní vypadá v pohodě ale nejlepší predstavu si uděláte urcite po osobni schůzce ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?