Zbraslavská myslivna 2018

Ahoj, máte někdo letos svatbu ve Zbraslavské myslivně? Máme ji zamluvenou na květen a napadlo mě spojit se s jinou nevěstou.. :-)
Odpovědět
Ahoj, my tam budeme mít svatbu letos v červnu.
Odpovědět
No super! A jak pokracuji pripravy? Zrovna premyslim co dam na ty stoly uvnitr : :-)
Odpovědět
My jsme ,co se týče příprav, zatím dost laxní :D víc toho nemáme než máme. Doufala jsem, že mi s přípravami hodně pomůže sestra, ale je těhotná, takže toho má sama dost. Catering nám budě dělat její přítel, ma restauraci, tak doufám, že z výzdobou stolů nám taky trochu poradí. My teda nebudeme mít klasický oběd, jen raut a doufám, že bude hezky a uvnitř moc nebudeme....ale uvidíme....
Odpovědět
@julivka Ahoj holky, my bychom také chtěli svatbu na Zbraslavské myslivně, nicméně prostory jsme neviděli ještě naživo, nemáte více fotek? Budeme mít cca 90 hostů a hostinu bychom také chtěli formou rautu. Nemáte více info? Děkuji moc.
Odpovědět
My tam budeme mit svatbu uz za mesic, myslim, ze kolem 70 lidi je max.. my budeme mit 65. Urcite je lepsi si domluvit osobni prohlidku a konzultovat to s majitelem.. Prostor je krasny, akorat dostaneme klice az v 10 dopoledne a nez ve 12 zacnou prijizdet hoste musime zvladnout veskerou vyzdobu, kvetiny, stoly, navezt raut... bude to trochu honicka ;-)
Odpovědět
@terezulini no to jo a není možnost, že byste dostali klíče večer předem? A plánujete svatbu spíše uvnitř? Nebo budete využívat nádvoří a obřad plánujete také tam?..my bychom totiž chtěli obřad jinde a tam mít pouze hostinu formou rautovych stolu...
Odpovědět
S těma klicema by to možná šlo,když nebude svatba i den před tím. My máme v sobotu a nekdo jiný v pátek, takže to tam ještě ráno uklízení. Myslím, že maximum říkali 80, ale asi to chce spoléhat na počasí. Ven se to vejde v pohodě, uvnitř se bojím,že budeme jak sardinky, pokud budou bouřky nebo tak. My plánujeme vše na jednom místě.
Odpovědět
Pred nami je v patek svatba.. takze v sobotu dopoledne uklizeji a musi byt do 10 pryc. No, obrad bude venku a planujeme byt venku co nejdele, kdyz bude hezky. Ale v 10 vecer se stejne vsechno musi presunout dovnitr kvuli nocnimu klidu...
Odpovědět
No je to trochu o štěstí, když není v pátek svatba,tak si to tam v klidu nachystate den předem. My se tam teď byli v pátek kouknout a už si to tam na sobotu hezky připravovali...
Odpovědět
Ahoj holky, doufám, že se vám svatby vydařily, chtěla bych se zeptat, jak to vše probíhalo, jestli tam nebyly nějaké problémy a jestli nemáte nějaké fotky či video ze svatby, které byste mi sem mohli nasdilet. Případně nějaká doporučení. Moc vám děkuji a přeji hezký den. H.
Odpovědět
Ahoj, svatba byla naprosto uzasna, vsichni byli z toho prostredi nadseny ☺. V patek jsme to cele odpoledne pripravovali a v sobotu to probehlo skvele, meli jsme super cateringovou firmu, ktera uz mela s myslivnou zkusenosti, protoze je tam omezeny prostor na pripravu/skladovani jidla. Muzu doporucit. Posli mail a poslu fotky..
Odpovědět
cmakha@seznam.cz , Ty jo, děkuji za skvělé zprávy, mohla bych Tě poprosit i o kontakt na ten catering. Moc děkuju za vše 😀
Odpovědět
Článek se načítá
@terezulini a v pátek před vámi tedy svatbu nikdo neměl? A kolik jste měli hostů. Děkuji moc.
Odpovědět
V patek prave pred nami nikdo svatbu nemel, takze jsme cele odpoledne dekorovali, staveli zidle, catering si pripravil cele zazemi.. Nakonec nas bylo 55. Bylo to fakt uzasny. Bylo teplo, takze az do 22 hodin jsme byli venku a pak na nocni klid se prestehovali dovnitr.
Odpovědět
@terezulini ahoj, prosí, mohla bych taky poprosit fotky a kontakt na catering :) Děkuji moc
Odpovědět
Ahoj, tady je kontakt https://www.mgmagazine.cz/overene-fir... Fotky budu dávat na FB Myslivny (ješte jsem se k tomu od svatby nedostala), tak se tak za pár dní mrkni tam..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?