Všechno možné

Zobraz úvodní příspěvek
První, jsem tu prvníííííííííííííííííííí já se z toho snad picnu... :-N
Odpovědět
1
16
17
Profilova fotka
mas vlastne nejake problemy, depku nebo nejaky splin, pomi? Uz delsi dobu mam ten pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
problémy ano,jsem zavodněná a dle mých kritérií tlustá
Odpovědět
Profilova fotka
ale houby, tlusta. Co to mas za kriteria.
Odpovědět
Profilova fotka
misko,normální,všechny kalhoty,sukně,halenky a saka jsem v sobotu do vezla domů a hodila je do skříně.......nic jsem nenavlíkla....kdyvby to byl tuk, nešílím,ale takhle musín,tělo nepracuje,jak má,jede na 5ml oleje jako auto v posledním zápřahu
Odpovědět
Profilova fotka
to znamena, ze jsi nejaka otekla kvuli nemoci?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem už dávno zdravá,ale musím brát hormony,tak proto ta oteklost
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to ti nepomuzu. Ja jen, ze na tech fotkach v albu mi pripada, ze bys jeste stejne mohla neco pribrat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,zavírají se mi oči,loučím se s vámi,ale beru si k posteli SHIRAZ.Ozvěte se zase aděkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc, pomi myslim, ze udelame nejlepe, kdyz pujdem spat
Odpovědět
Profilova fotka
Nevypnul se mi NTB, ale i přesto dobrou
Odpovědět
jé tady se ponocovalo ;-) pomi, každý máme nějakou tu nemoc, se kterou se musíme dřív nebo později potýkat ;-( tak kdo musíte dneska brzo do práce jako já, tak ať ve zdraví přežijete
Odpovědět
Profilova fotka
přežijeme,neboj,i když do práce nemusím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja taky ne :-D
Odpovědět
i vy jedny potvůrky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak vlastne pokracujes s pripravami, woblud? uz jsi aspon zacala?
Odpovědět
Profilova fotka
Hudba k obřadu je už jasná:-). To vím z alba :-D
Odpovědět
Jo tak wobludka je ta co jí přítel žádal o ruku nad tříděním špinavých fuseklí :-D . Na to její album jsem narazila už několikrát a vždycky jsem se hrozně nasmála :-D .
Odpovědět
:-D no máme zamluvený termín 16.5.2008, nástup za deset minut dvě - to jsme zařídili cca za půl roku ,,příprav" :-D příští týden snad půjdeme na večeři do restaurace, tak tam zamluvíme dlabanec no a prstýnky až půjdem do nějakýho většího obchoďáku na nákup :-p Přítel je chtěl objednat z netu a na mou otázku, jestli ví, jakou má velikost, tak říkal, že o kus větší než já :-p ale jakou mám já netuším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
wobudka:nic na tvé fotce nevidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no onona těch fotkáchtady všeobecně moc vidět není.Ale jako obluda to nevypadá, naopak. Ně každej se tu chce vystavovat, aby ho každej poznal, a zoho mám paniku třeba já :-D .Ale mám radost, že přípravy pokračují a že to tak nehrotíte, to je tady rarita. Wobludko,máte moje sympatie :-D
Odpovědět
tak nějak - nemusí mě každý hned poznat na první pohled ;-) no a koupit kytku snad nebude problém - dneska mají hezké i v TESCU :-D botky si koupím nějaké smetanové, ať je pak můžu nosit i do práce, jen po obleku se budeme muset porozhlídnout :-| No a bude to. Pro mě za mě, já se můžu vdávat klidně za týden ;-)
Odpovědět
wobludka ty z Tesca jsou kolikrát hezčí než z nějakého květinářství :-D . Alespoň co já jsem koukala ;-). A jak velkou budete mít svatbu? Já se chci taky vdávat v květnu :-x
Odpovědět
bobtail - viď, já je tam vždycky okukuju :-) no říkali jsme si, že chceme malou no, jenže oba jsme z funkčních rodin, které se dost scházejí, takže ono když se nasčítají nejbližší příbuzní jako babičky a dědečkové, sourozenci s rodinami... tak se to pak nasčítá :-) ale tak nějak do třiceti lidí... máme obřad v pátek ve dvě, tak na třetí se půjdeme najíst - to už bude po obědech, tak hospodskýmu nebudeme kazit kšeft - tak do šesti to tam popovídáme, zajíme a zapijeme, dědové s babičkama toho rozhodně budou mít plný kecky, navíc obě skorošvagrové mají velmi malé děti a jak znám tatínky, budou už našrot... zůstane nás tam nejspíš jen pár, tak nebudeme blokovat hospodu a sesedneme si k jednomu, dvěma stolům, řekneme pár nejbližším přátelům a necháme to na náladě, můžeme klidně podniknout i tour de pub ;-) Se svatební nocí nijak zvlášť nepočítám - jak říká můj táta,,kdybych měl něco ze svatební noci, tak jsou z vás rumajzlíci :-D "
Odpovědět
Profilova fotka
Co to je ti rumajzlíci? Jinak kytky v tescu jsou OK a navíc tam člověk nemusí tak vybírat a rozhodovat se, když jich tam není milion.
Odpovědět
sal - to je taková kombinace slov RUM a TRPAJZLÍK (=trpaslík) ;-) tak dneska jsme byli obhlídnout první hospůdku, moc se nám líbila i jsme se za pěkné peníze suprově najedli, ale nějak se nám to zalíbilo, tak jsme ještě nic nezamlouvali a povečeříme ještě jinde po okolí :-) rozsekli jsme svědky - F. chtěl původně kamarády, ale nakonec jsme si řekli, že bude lepší mít na jídle jen rodinu, přece jen to je taková intimní akce a proč tam mít třeba partnerku svědka, ke které nemám absolutně žádný vztah, zatímco lidé, kterých si vážím, přijdou až později... a když bude hezky, vyrazíme o hodinu dvě dřív a pojedeme někam do přírody, F. rád fotí, tak se budem blejzkat navzájem ;-) docela se začínám těšit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aj já, na fotky, doufám, že budou.
Odpovědět
Profilova fotka
wobludko:těším se na fotky :-p
Odpovědět
Tak jsme dneska konečně zamluvili hospodu, ale bylo to o nervy... měli tam velkou vycpanou slepici a nastávající prohlásil, že zasedací pořádek mu je jedno, hlavně že chce sedět vedle tý slepice, no paní z nás rostla... ptala se, kolik bude dětí, že je můžeme dát vedle do salónku, že jim přinesou rychlý špunty a tak a přítel, že děti ne, ale šoupnul by k těm špuntům důchodce, pak se se mnou hádal, že nechce, aby jedl polívku každý sám - pochopil mě tak, že budu jíst já, až jí dojím, bude jíst on, pak jedna babička, pak tatínek, prostě jak to přinesou, no já myslela, že ho zabiju :-S
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
...kyž tak chodím v sobotu po Olomouci a v ulicích je zvýšený výskyt pohybujících se šlehačkových dortíků případně i s limuzínou... říkám si, co asi Wobludka.. Už ani ne za dva týdny...týýjo. Jak to jde??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Wobludka....!Je tady někde ještě ? Vidíš, jaká jsi byla holka šikovná a místo kudrnatýho šlehačkovýho holoubka jsi měla krásnou ovečku :-) .
Odpovědět
1
16
17
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?